Netwerk Dementie Oost Achterhoek is opgegaan in het nieuwgevormde Netwerk Ouderen en Veerkracht Achterhoek

Beste lezer,

Het Netwerk Dementie Oost Achterhoek is opgegaan in het nieuwgevormde Netwerk Ouderen en Veerkracht Achterhoek. Dit Netwerk is per 2021 ontstaan uit een samenvoeging van het Kennisnetwerk Kwetsbare Ouderen West-Achterhoek, Netwerk Dementie Oost Achterhoek en Platform Kwetsbare Ouderen Oost Achterhoek. We werken aan een nieuwe website. Tot die tijd zijn wij bereikbaar via de ondergenoemde kanalen. Deze website wordt niet meer geactualiseerd

Wilt u weten wie de partners zijn, en waar het Netwerk Ouderen en Veerkracht Achterhoek zich sterk voor maakt: lees hier het Programma Veerkracht

Helpdesk dementie/ kwetsbare ouderen: 085 4857580 ; trajectbegeleiding@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Trajectbegeleiding:

 

telefoon

emailadres

Werkzaam in:

Edith van Heteren

06 51994712

e.vanheteren@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Aalten, Winterswijk

Liesbeth van Esch

06 13446129

l.vanesch@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Aalten, Winterswijk

Irene Wikkerink

06 82247470

i.wikkerink@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Aalten, Oost Gelre

Elles Nijhuis

06 10478447

e.nijhuis@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Berkelland, Oost Gelre

Cintha Krabben

06 83175023

c.krabben@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Berkelland

Belinda Winters

06 10442480

b.winters@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Berkelland

Mirjam Hengevelt

06 12493016

m.hengevelt@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Oost Gelre

Esra Geurink

06 10173826

e.geurink@helpdeskkwetsbareouderen.nl

Dinxperlo

Voor overige vragen: bel of mail Hetty Top I  06 22243393 I hetty@hettytop.nl